טחורים במהלך הריון? טחורים אחרי לידה? חוששת מטיפול במהלך הריון?

הומאופתיה קלאסית – טיפול טבעי בטחורים במהלך הריון ואחרי לידה.

בלי כאבים, בלי אישפוזים ובלי תופעות לוואי!

כמה מילים על טחורים במהלך הריון ואחרי לידה

למעלה מ 20% מהנשים ההרות ייסבלו מטחורים במהלך ההריון או אחרי לידה.
טחורים על פי רוב יופיעו אצל האשה ההרה במהלך חודשי ההריון המתקדמים (שליש אחרון), הסיבה לטחורים הינה בעומס ובמאמץ הכרוכים בנשיאת המשקל כמו גם הגודש והמלאות של כלי הדם.
זמן ומועדות נוספת להתפרצות הטחורים קיים לאחר הלידה, זאת משום המאמץ הגדול הכרוך בתהליך הלידה, העומס והלחץ על על כל שרירי רצפת האגן.

הפתרונות אותם מציעה מערכת הרפואה הקונבנצינאלית בין אם זה קשירות צריבות או ניתוחים, הינם טיפולים מקומיים הכרוכים באישפוז, התערבות כירורגית, החלמה כואבת והוצאה ניכרת של סכומי כסף .

יש פתרון אחר. יעיל, אפקטיבי, טבעי ולא כואב:

הומאופתיה קלאסית.

קיימות תרופות הומאופתיות רבות המיועדות לטיפול בטחורים אצל האשה ההרה ואחרי הלידה, התרופות ההומאופתיות הן תרופות טבעיות, ללא תופעות לוואי ,מתאימות ובטוחות לשימוש במהלך ההריון ואחריו.

טחורים בהריון

ההסתכלות ההומאופתית הינה הוליסטית ורב-מערכתית, כלומר לוקחת בחשבון לא רק את התלונה הספציפית איתה מגיעה המטופלת (טחורים) אלא גם מאפיינים נוספים של מצבה (כמו למשל תיאבון, שינה, מצבי רוח…) ומתוך תמונה כוללת זו מתאימה תרופה ייחודית. זו גם הסיבה מדוע הרבה נשים המגיעות לטיפול עקב טחורים מרגישות הטבה גם בתחומים שלכאורה "לא קשורים" (כמו צרבות, תחושת כובד ושינה לא טובה, שנעלמים ומשתפרים פלאים אחרי טיפול הומאופתי).

הומאופתיה כרפואה הקשובה לתהליכי הגוף הינה רפואה אידאלית לטיפול באשה ההרה, הטיפול ההומאופתי בטחורים אצל נשים הרות ואחרי לידה מביא לתהליכי ריפוי עדינים ונכונים וכל זאת בפרקי זמן קצרים.

כתוצאה מהטיפול ההומאופתי:

 • הנפיחות והלחץ של כלי הדם באזור פי הטבעת יורדים והטחורים נעלמים.
 • לא כואב יותר יותר ללכת לשירותים.
 • העיכול הופך לסדיר ובריא יותר.
 • תופעות אופייניות נוספות למהלך ההריון פוחתות ומתמעטות (צרבות, בחילות, הפרעות שינה…)

הנסיון שלי

שנים רבות אני מטפל בהתפרצויות טחורים אצל נשים הרות ונשים אחרי לידה. כל שליש הריון (כמו גם הזמן שלאחר הלידה) מאופיין במועדויות ורגישיות ייחודיות העלולות להביא להתפרצות טחורים, ההבנה של מגוון הרגישויות מאפשרים לי לאבחן ולהתאים באופן מיטבי את התכשיר ההומאופתי למטופלת, ולהביא לתהליכי החלמה וריפוי תוך פרק זמן קצר. אני בטוח ביכולות של ההומאופתיה לעזור גם לך ומזמין אותך ליצור עמי קשר.

 • אסנת
  התפרצות טחורים לאחר לידת ואקום
  ימים ספורים אחרי לקיחת הטיפול ההומאופתי הרגשתי הקלה רבה, הכאבים פחתו וההליכה לשרותים כבר לא היתה מפחידה כל-כך, כ3-4 שבועות לאחר לקיחת התרופה נעלמו כאבי הטחורים לגמרי והיום הם רק זיכרון רחוק. אני רוצה להודות ליוסי על הטיפול המסור ולהמליץ...
 • שגית
  טיפול הומאופתי בטחורים אחרי לידה
  אחרי פגישה אחת הותאמה לי תרופה הומאופתית. תוך ימים ספורים מיום לקיחת התרופה חל שיפור ניכר בעוצמת הכאב ואחרי שבועיים נשכח לגמרי הכאב ויכולתי לחזור לשיגרת יומי. הניתוח בוטל כמובן ואני שמחה מאוד על ההתוודעות לשיטת הטיפול ההומאופתי.
 • ורדה
  טחורים חיצוניים מאז ההריון הראשון
  יוסי כמטפל היה קשוב לכל דקויות השיחה ביננו, נראה כאילו שום דבר לא חמק מיכולת האבחנה שלו, והשקט שלו הישרה בי ביטחון לגבי המשך הטיפול. תוך כשבועיים מיום לקיחת התרופה ההומאופתית חלפו להם כאבי טחורים מהם סבלתי במשך 14 שנה...

רוצים לשמוע עוד? מעוניינים בשיחת יעוץ?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם.